PORTRÉTY S FABIÁNEM

ZPĚT NA PORTFOLIO

Návrat…

Byly to měsíce, kdy jsem svíral v ruce svou zrcadlovku a nebyl schopen vytvořit takovou dobrou fotku, že bych se za ní hrdě postavil. Prostě to nešlo. Dal jsem si od tvorby pauzu a neustále měl pocit, že „musím něco nafotit, abych měl materiál pro…“ Bylo jasné, že musím změnit svůj styl, barvy a hlavně i důvod, proč nadále fotografovat. Bylo potřeba si ujasnit, co chci fotit, v čem jsem dobrý. Konkrétně PORTRÉTY a REPORTÁŽ.

Jednoho dne jsem napsal svému kamarádovi Fabiánovi Berkovi. Pokud ho neznáte, je to skvělý písničkář. Jediná škoda je, že o něm neví tolik lidí, kolik by si dle mého zasloužil. Vtipné bylo, když mi tehdy odpověděl, že on sám mi chtěl toho dne napsat. No a tak jsme si vyměnili několik psaných a hlasových zpráv, abychom se dohodli na veškerých detailech ke společnému focení na pražském Žižkově. Lokaci znám již z minulosti, je to skvělé, fotogenické místo a člověk si ho prostě musí najít! 🙂 

Půl roku po posledním focení, několik měsíců neustálého experimentování, jakého stylu se držet při další fotografické tvorbě. Chtěl jsem, aby fotky působily dospěleji a zároveň tak, abych dokázal vyjádřit nějaké své vnitřní rozpoložení. Zároveň jsem Fabimu chtěl udělat ty nejlepší portrétové fotky, které si mohl přát. No a řekl bych, že jsme to zvládli, co? 

 

Fabiáne, díky za společné focení a těším se na další spolupráci! Přeji Ti hodně štěstí při práci na nové desce. 🙂

ZPĚT NA PORTFOLIO